Oradea.Net

Oradea

Adresa de E-mail Parolă
Încă nu eşti membru? Înregistrează-te - Ţi-ai uitat parola? Solicită una nouă

Statistica ultimei ore
Vizitatori ultima oră: 124

Utilizatori ultima oră: 3

Total înregistraţi: 53,923

sponsored links

Manipulant marfa

Descriere
Firma SC VERNICOLOR SA angajeaza MANIPULANT MARFA pentru punctul de lucru din Oradea, Sos. Borsului, Nr. 19

Cerinte:
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, spirit practic, capabilitate de a invata lucruri noi
- Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi

RESPONSABILITATI:
- Aprovizionarea sectiilor de productie cu materie prima
- Transportarea produselor finite din sectiile de productie in depozit cu liziera manuala sau mecanica
- Asigurarea integritatii si securitatea marfurilor
- Primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor se realizeaza numai acordul sau avizul sefilor ierarhici
- Etichetarea cutiilor inainte de livrare conform cerintelor
- Aranjeaza in bune conditii produselor companiei in locurile indicate in depozit
- Eliberarea zonelor de productie

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Tichete de masa
- Bonus de prezenta
- Transport asigurat din Oradea
- Weekend liber

Persoanele interesate ne pot contacta telefonic, pe email sau sa depuna CV-ul direct la sediul companiei de L V intre 08:30 17:00.

Detalii generale
Adaugat de SC VERNICOLOR SRL - Offline
Contact online Trimite Mesaj Privat
JudetBihor
Localitate Adresa Oradea
Contact Telefon / Mobil0744381256

Detalii Anunt
id anunt 578648
Vizualizat  124
Data expirarii 22.03.2019 (in -90 zile)
Adaugat 12.03.2019

Promoveaza-ti anuntul pe internet introducand codul corespunzator in forum-uri sau alte site-uri.

URL:

BBcode:

HTML:

Anunturi de la SC VERNICOLOR SRL

Numarul vizualizariilor:352

Adauga anunt

     in
Reclame