Oradea.Net

Oradea

Adresa de E-mail Parolă
Încă nu eşti membru? Înregistrează-te - Ţi-ai uitat parola? Solicită una nouă

Statistica ultimei ore
Vizitatori ultima oră: 95

Utilizatori ultima oră: 0

Total înregistraţi: 53,812

sponsored links

Manipulant marfa

Descriere
Firma SC VERNICOLOR SA angajeaza MANIPULANT MARFA pentru punctul de lucru din Oradea, Sos. Borsului, Nr. 19

Cerinte:
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, spirit practic, capabilitate de a invata lucruri noi
- Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi

RESPONSABILITATI:
- Aprovizionarea sectiilor de productie cu materie prima
- Transportarea produselor finite din sectiile de productie in depozit cu liziera manuala sau mecanica
- Asigurarea integritatii si securitatea marfurilor
- Primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor se realizeaza numai acordul sau avizul sefilor ierarhici
- Etichetarea cutiilor inainte de livrare conform cerintelor
- Aranjeaza in bune conditii produselor companiei in locurile indicate in depozit
- Eliberarea zonelor de productie

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Tichete de masa
- Bonus de prezenta
- Transport asigurat din Oradea
- Weekend liber

Persoanele interesate ne pot contacta telefonic, pe email sau sa depuna CV-ul direct la sediul companiei de L V intre 08:30 17:00.

Detalii generale
Adaugat de SC VERNICOLOR SRL - Offline
Contact online Trimite Mesaj Privat
JudetBihor
Localitate Adresa Oradea
Contact Telefon / Mobil0744381256

Detalii Anunt
id anunt 578648
Vizualizat  66
Data expirarii 22.03.2019 (in -4 zile)
Adaugat 12.03.2019

Promoveaza-ti anuntul pe internet introducand codul corespunzator in forum-uri sau alte site-uri.

URL:

BBcode:

HTML:

Anunturi de la SC VERNICOLOR SRL

Numarul vizualizariilor:246
Categorie Titlu Adaugat Imagine
Locuri de Munca Manipulant marfa 12.03.2019 Firma SC VERNICOLOR SA angajeaza MANIPULANT MARFA pentru punctul de lucru din Oradea, Sos. Borsului,

inapoi 50 inainte 50

Adauga anunt

     in
Reclame