Oradea.Net

Oradea

Adresa de E-mail Parolă
Încă nu eşti membru? Înregistrează-te - Ţi-ai uitat parola? Solicită una nouă

Statistica ultimei ore
Vizitatori ultima oră: 124

Utilizatori ultima oră: 7

Total înregistraţi: 53,200

sponsored links
Locuri de Munca
Titlu Vizualizat Adaugat Imagine
Echilibru intre viata s locul de munca 37 18.11.2017

  Va salut!M-aş adresa către voi cu cteva intrebări şi
Montator termopane cu experienta 40 16.11.2017 Descriere
Clientul nostru este o companie cu capital privat integral romanesc, care activeaza in do
Angajez sofer 65 15.11.2017 Angajez sofer CU EXPERIENTA pe comunitate pe camion cu semiremorca 40 t,prelata(se incarca doar prin
Tehnician Sisteme de Securitate 51 15.11.2017 RESPONSABILITATI:
- instalarea sistemelor de securitate: efractie, control acces, TVCI, sisteme de
Urgent Soferi TIR Incapatori pentru Echipaj 41 14.11.2017 Companie Internationala de transport, cu sediul in Danemarca, angajeaza soferi TIR incepatori si cu
Asistent comercial 64 07.11.2017 ATRIBUTII:
Promovarea si vanzarea produselor din magazine
Consilierea si indrumarea clientilor
Ge
Tehnician IT 58 03.11.2017 Clientul nostru reprezinta o importanta firma de IT ce comercializeaza produse, solutii IT si ofera
Operator productie 51 03.11.2017 Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopa
Angajam Strungar 42 03.11.2017 Recrutam pentru clientul nostru, o importanta companie din Oradea, Strungar.
Salariu atractiv. Pen
Angajam LacatusSudor 47 03.11.2017 Recrutam pentru clientul nostru, o importanta companie din Oradea, Lacatus/Sudor.
Salariu atractiv
Telefonista call center 56 02.11.2017 Cautam telefoniste
Salariu fix + bonusuri
Potrivit si persoanelor peste 45 ani
Nu este obligatori
Angajam muncitori necalificati Centru ambalare oua 72 25.10.2017 Recrutam muncitori necalificati, femei si barbati, pentru Centru de ambalare oua. Program de lucru e
Angajam Stivuitorist 69 25.10.2017 Recrutam Stivuitorist atestat ISCIR. Programul de lucru este de 8 ore + 1 ora pauza. Se asigura tran
Te vrem in echipa noastra 140 23.10.2017 Clientul nostru, reprezinta o companie romaneasca avand ca obiectiv principal de activitate proiecta
caut Coafeza, Frizer in salon nou in Nufarul zona Lotus 95 07.10.2017 Dau in chirie scaun pt Frizer,Coafeza in Nufarul zona Lotus
Operator productie - obiecte sanitare 112 26.09.2017 Clientul nostru este o companie de varf din Europa in domeniul productiei de sisteme pentru evacuare
Operator productie - pungi 126 26.09.2017 Clientul nostru este o societate cu o vechime de peste 20 de ani in fabricarea ambalajelor din mater
Muncitor necalificat in atelier de mobila 111 19.09.2017 Recrutam muncitori necalificati pentru un atelier de design si mobila din Oradea.

ATRIBUTII:
Di
Vopsitor atelier mobila 93 18.09.2017 Recrutam vopsitor, cu sau fara experienta, pentru un atelier de design si mobila din Oradea.

ATR
Ajutor vopsitor 139 15.09.2017 Clientul nostru este cel mai mare distribuitor de aparate de fitness provenite din USA si Europa, de
Reprezentant vanzari showroom 165 15.09.2017 Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopa
Reprezentant vanzari 172 15.09.2017 Clientul nostru este un importator unic in Romania, care activeaza pe piata romaneasca din anul 2002
Asistent medical, infirmier si brancardier - Anglia 107 15.09.2017 Cautam persoane indraznete din fire, responsabile si dornice de a profesa pe posturi de asistent med
Operator masina de injectare (Turnator) 139 31.08.2017 Recrutam pentru clientul nostru. companie ce are ca obiect de activitate productia de piese de masin
Dau in chirie salon de infrumusetare - Oradea 123 23.08.2017 Dau in chirie salon de infrumusetare in centrul orasului Oradea  pentru o grupa formata sau pentru u
Sitter pentru persoane n varsta - Germania 81 14.03.2017 Cautam oameni care sa aiba grija de persoane n varsta n Germania.
Nu luam comision!
Cerinte: c
Adapost de caini cauta ingrijitor 1229 02.07.2016 Adapost de caini cauta ingrijitor pe termen lung cu angajare,situat la 20 km de Oradea (transport si
Vand SCAUN de MASA pentru COPII 1679 03.02.2013 VAND  SCAUN DE MASA PENTRU COPII FOLOSIT IN STARE BUNA, IN  0RADEA. PRET 75 RON.

inapoi 50 inainte 50

Adauga anunt

525 anunturi si 200712 vizualizari
     in
Reclame