Oradea.Net

Oradea

Adresa de E-mail Parolă
Încă nu eşti membru? Înregistrează-te - Ţi-ai uitat parola? Solicită una nouă

Statistica ultimei ore
Vizitatori ultima oră: 227

Utilizatori ultima oră: 2

Total înregistraţi: 54,008

sponsored links

Angajam mecanic

Descriere
Angajam mecanic in Oradea.

Cerinte:

- studii medii sau superioare
- permis de conducere cat "B"
- experienta in domeniu
- capacitate rapida de a lua decizii.
- minim 2 ani experienta ca inginer mecanic in domeniul industrial
- limba engleza - nivel mediu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Asigura functionarea echipamentelor industriale si a utilajelor.
Efectueaza lucrari de intretinere si mentenanta.
Se lucreaza doar schimbul 1.
Activitatile de mentenanta sau participarea la activitati de investii.
Asigura lucrari de mentenanta; evaluează permanent utilajele si echipamentele pentru a anticipa / preintampina defectiuni tehnice.
• Analizeaza cauza si factorii care au contribuit la aparitia defectiunii si stabileste masuri preventive.
• Planifica activitati si resurse necesare lucrarilor de mentenanta / reparatii
• Comanda, direct sau prin colaboratori, piese de schimb / materiale / consumabile si pastreaza relatii profesionale cu furnizorii de materiale.

Descriera firmei:

Suntem o companie care se ocupa cu comercializarea si inchirierea nacelelelor.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa:
Tel:+40 720 623 624

Detalii generale
Adaugat de Working Platform WP - Offline
Contact online Trimite Mesaj Privat
JudetBihor
Localitate Adresa Oradea
Contact Telefon / Mobil+40 720 623 624

Detalii Anunt
id anunt 580234
Vizualizat  85
Data expirarii 13.10.2019 (in -1 zile)
Adaugat 17.09.2019

Click imagine mare
Promoveaza-ti anuntul pe internet introducand codul corespunzator in forum-uri sau alte site-uri.

URL:

BBcode:

HTML:

Anunturi de la Working Platform WP

Numarul vizualizariilor:217
Categorie Titlu Adaugat Imagine
Auto Moto Autoutilitar Volvo FL 220 17.09.2019 Autoutilitar Volvo. De vanzare trailer Volvo Tip 220 in stare foarte buna.

An fabricatie	2003
Constructii Inchirieri- vanzari nacele la preturi avantajoase. 17.09.2019 Working platform WP vă oferă închirieri și vânzări nacele exteri
Locuri de Munca Angajam mecanic 17.09.2019 Angajam mecanic in Oradea.

Cerinte:

- permis de conducere cat &

inapoi 100 inainte 100

Adauga anunt

     in
Reclame