Oradea.Net

Oradea

Adresa de E-mail Parolă
Încă nu eşti membru? Înregistrează-te - Ţi-ai uitat parola? Solicită una nouă

Statistica ultimei ore
Vizitatori ultima oră: 96

Utilizatori ultima oră: 1

Total înregistraţi: 53,499

sponsored links

Angajam Consilier vanzari mobilier

Descriere
Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
- Minim studii medii finalizate
- Experienta pe un post de vanzari reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare excelente
- Persoana sociabila, responsabila, amabila, serioasa, deschisa la nou
- Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva
- Corectitudine si aspect fizic placut

RESPONSABILITATI :
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- Conditie obligatorie pentru acest job este gestionarea foarte buna a programelor pe calculator (word, excel, internet, etc)
- Consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
- Mentinerea unei bune imagini pe piata a companiei prin respectarea esteticii spatiului de lucru
- Realizeaza activitatea de vanzare
- Aranjeaza magazinul (amplasarea produselor si a preturilor la raft in mod corespunzator, receptioneaza si inventariaza marfa)
- Respecta prevederile si reglementarile interne
- program de lucru: Luni-Vineri 10-18.

Te invitam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de o poza recenta la adresa Magazinului sau pe email: saltego@saltego.ro. Detalii la tel. 0770230221

Descrierea companiei :
Compania vinde Mobila la comanda fabricata in Germania, tapiterii- canapele, coltare, paturi, somiere, saltele,
Locatie : Oradea, bd. Decebal. nr.39-41

Detalii generale
Adaugat de saltego - Offline
Contact online Trimite Mesaj Privat
JudetBihor
Localitate Adresa oradea, bld. Decebal nr 39-41
Contact Telefon / Mobil0770230221

Detalii Anunt
id anunt 574683
Vizualizat  84
Data expirarii 22.04.2018 (in -87 zile)
Adaugat 12.04.2018

Promoveaza-ti anuntul pe internet introducand codul corespunzator in forum-uri sau alte site-uri.

URL:

BBcode:

HTML:

Anunturi de la saltego

Numarul vizualizariilor:242

Adauga anunt

     in
Reclame