Oradea.Net

Oradea

Adresa de E-mail Parolă
Încă nu eşti membru? Înregistrează-te - Ţi-ai uitat parola? Solicită una nouă

Statistica ultimei ore
Vizitatori ultima oră: 81

Utilizatori ultima oră: 7

Total înregistraţi: 53,415

sponsored links

Angajam Consilier vanzari mobilier

Descriere
Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
- Minim studii medii finalizate
- Experienta pe un post de vanzari reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare excelente
- Persoana sociabila, responsabila, amabila, serioasa, deschisa la nou
- Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva
- Corectitudine si aspect fizic placut

RESPONSABILITATI :
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- Conditie obligatorie pentru acest job este gestionarea foarte buna a programelor pe calculator (word, excel, internet, etc)
- Consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
- Mentinerea unei bune imagini pe piata a companiei prin respectarea esteticii spatiului de lucru
- Realizeaza activitatea de vanzare
- Aranjeaza magazinul (amplasarea produselor si a preturilor la raft in mod corespunzator, receptioneaza si inventariaza marfa)
- Respecta prevederile si reglementarile interne
- program de lucru: Luni-Vineri 10-18.

Te invitam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de o poza recenta la adresa Magazinului sau pe email: saltego@saltego.ro. Detalii la tel. 0770230221

Descrierea companiei :
Compania vinde Mobila la comanda fabricata in Germania, tapiterii- canapele, coltare, paturi, somiere, saltele,
Locatie : Oradea, bd. Decebal. nr.39-41

Detalii generale
Adaugat de saltego - Offline
Contact online Trimite Mesaj Privat
JudetBihor
Localitate Adresa oradea, bld. Decebal nr 39-41
Contact Telefon / Mobil0770230221

Detalii Anunt
id anunt 574683
Vizualizat  50
Data expirarii 22.04.2018 (in -5 zile)
Adaugat 12.04.2018

Promoveaza-ti anuntul pe internet introducand codul corespunzator in forum-uri sau alte site-uri.

URL:

BBcode:

HTML:

Anunturi de la saltego

Numarul vizualizariilor:104
Categorie Titlu Adaugat Imagine
Locuri de Munca Angajam Consilier vanzari mobilier 12.04.2018 Descriere

- Experienta pe un post de vanzari
Locuri de Munca Angajam MONTATOR MOBILIER 12.04.2018 Descriere
Firma noastra comercializeaza mobila noua fabricata in Germania, canapele, coltare, patur

inapoi 50 inainte 50

Adauga anunt

     in
Reclame